Takip Et

Reunited Worlds izle

Pocket

Konusu(subject):Aynı Sene doğan iki çocukluk arkadaşının arasındaki aşk hikayesini konu alır. Sung Hae-Sung (Yeo Jin-Goo) geçirdiği bir trafik kazasından hayatını kaybeder ve 12 yıl sonra esrarengiz bir şekilde yeniden ortaya çıkar. Ancak geçen onca yıla rağmen hâlâ 19 yaşındadır. İşte bu karmaşık ve heyecan verici senaryo üzerine kurulu dizide Sung Hae-Sung (Yeo Jin-Goo) Kendisini tekrar arkadaşlarına kanıtlama savaşı verir.
Adı: Reunited Worlds | 다시 만난 세계
Tür: Dram, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Baek Soo-Chan
Senarist: Lee Hee-Myung
Yapım Şirketi: Sbs
Yayıncı: SBS
daum: 8.0
Bölüm Sayısı: 32
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 19 Temmuz 2017
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba-Perşembe – 22:00 (2 bölüm arka arkaya)
Dili: kore (Türkçe alt yazılı)
Ülke: Güney Kore
Orijinal Müzikler:Reunited Worlds OST
Ana Oyuncular
Lee Yun Hee , Jung Jung Won (31)
Jung Chae Yun , Jung Jung Won (18)
Yeo Jin Goo , Sung Hae Sung (19)
Ahn Jae Hyun , Cha Min Joon (34)
Hae Sung ve Jung Won’ın arkadaşları
Kil Moon Shik olarak Shin Soo Ho (신 수호)
Lee Shi Un , Shin Ho Bang olarak
Cha Tae Hoon olarak Kim Jin Woo
Park Jin Joo , Hong Jin Joo olarak
Diğerleri
Sung Young In olarak Kim Ga Eun
Kwak Dong Yun , Sung Hae Chul olarak
Ahn Kil Kang
Park Seung Tae , Hae Sung’un büyükannesi olarak
Yeo Jin-Goo dizide Sung Hae-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun gerçekte 31 yaşında olması gerekmektedir ancak hem zihinsel hem de görünüş açısından 18 yaşında gibidir. Onun karakteri, temiz kalpli dürüst birisidir.

Lee Yeon-Hee dizide 31 yaşındaki Jung Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, cesur ve aktif olmayı seven parlak bir kişiliğe sahiptir. O, 5 yıldır bir restoranda yardımcı şef olarak çalışmaktadır. O, ölen Hae-Sung’un anısına (Yeo Jin-Goo) bir şef olmaya çalışmaktadır.

Ahn Jae-Hyeon dizide sahibi olduğu restoranın baş şefliğini yapan Cha Min-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, arkadaş canlısı ve olgun bir kişiliğe sahiptir. O, Sung Hae-Sung (Yeo Jin-Goo) ve Jung Jung-Won (Lee Yeon-Hee) arasında bir aşk üçgeni içerisindedir.

Lee Si-Un dizide Sung Hae-Sung’ın (Yeo Jin-Goo) arkadaşı olan Shin Ho-Bang karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir polis memurudur.

Kim Jin-Woo dizide Sung Hae-Sung’ın (Yeo Jin-Goo) arkadaşı olan Cha Tae-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri büyük bir mağazanın müdürüdür.

Kwang Dong-Yeon dizide Sung Hae-Sung’ın (Yeo Jin-Goo) küçük erkek kardeşi olan Sung Hae-Cheol karakterini canlandırmaktadır.

Jung Chae-Yeon dizide 18 yaşındaki Jung Jung-Won karakterini canlandırmaktadır.

Reunited Worlds izle

Reunited Worlds izle Bölümler

İzledikleri
Sezon
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)