Esra Erol 17 Ocak 2017 izle

17 Ocak

Yorumlar (9)

Tüm Yorumlar

 • Yildiz
  Yildiz Ziyaretçi
  Bence Mehmet oyun oynuyor!!!!!!! Onlara inanmakta zorlaniyorum dogrusu!!!
 • Besik Kabashi
  Besik Kabashi Ziyaretçi
  Esra abla sizi cok seviyoruz ,programlarinizi hiç kacirmiyoruz ,adim Besnik Kabashi Kosovada Prizren kentinde yasiyoruz ve burada cogu turkce konusiyoruz ,buradan tum Turkiyeye cok cok selamlar ve Tum Turk Halklarini seviyoruz .Dunyada en guzel ulke Turkiye .Lutfen selamlarimi sulerseniz sizin progamiminizda cok mutlu olurum.Sizin konuklariniza bir suzum bar...Nekadar cabuk tum gencler evlenirse o zaman Turkiye buyuyor Selamlar
 • mustafa
  mustafa Ziyaretçi
  esra bu şbbeeekk şenolu oynasın dyemi tutuyosunuz kanalda 60 yasna girmiş evlenememiş bundan cacckk olmaz
 • mustafa
  mustafa Ziyaretçi
  bence bu şenola bi bakım daha lazım efemine bakımı
 • mustafa
  mustafa Ziyaretçi
  esra yorumlarım yayınlanmıyor neden
 • Casper
  Casper Ziyaretçi
  Esra hanım 50 yaşında bir bekarım. İnanın programınızı kaçırmamaya çalışıyorum. Devlet memuruyum. Hatta arkadaşlar programınıza katılmamı çok defa söylediler. Ama malumunuz görevimi bırakıp günlerce locada oturma şansım yok. Bazı birlikteliklere o kadar sevinirken olumsuz hareketlere de inanın kızıyorum. Ne güzel gönül birlikteliği için emek veriyorsunuz. Keşke herkes bu güzel programın değerini bilseler de mutlu ve huzurlu yuvalarına kavuşsalar. Zor olan bu göreviniz de canı yürekten başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun.
 • Murat
  Murat Ziyaretçi
  Esra aplacım çok iyi sabrediyorsunuZ valla nasıl sabır ediyorsunuz anlayamadım bir ben Arda'yla pamuk la olamayacağını çok iyi hissettim arda çok sahte bakıyordu şiir okuduğu zaman pamuğa sosyal medya yı neden kullanırız arkadaşlarımızı aramak için ve mesengerdan da yazışmak için yani sosyal medya pek önemli unsurlardan birisi değil bence hayatımızda birde kendi aranızda flört yaşadığınız zaman direk çıkıp söyleyin günlerce bekleyip taliplerinizin karşısında o an yapmayın bu tür şeyleri talipleriniz geliyor locadan biri talip oluyor ne kadar üzücü bir durum bence birazda Türkçede biraz daha dikkatli gramerli konuşurlarsa çok sevinirim locada arkadaşlar veya Türkçe kitabı okumalarını tafsiye ederim..hepinizde çok güzel insanlarsınız size çok uzaklardaki adalardan selamlar
 • Murat Cengiz
  Murat Cengiz Ziyaretçi
  Mehmet Bahar ile zıt kültüre aitler. Mehmet büyük konuşmasın da Raha hanıma yalvaracak Mehmet ama iş işten geçmiş olacak.
 • Murat Cengiz
  Murat Cengiz Ziyaretçi
  Mehmet Bahar ile zıt kültüre aitler. Mehmet büyük konuşmasın da Raha hanıma yalvaracak Mehmet ama iş işten geçmiş olacak. ..