Evleneceksen Gel 27 .Bölüm27 Aralık

Sonra İzle
İzledim
Pocket

Yorumlar (12)

Tüm Yorumlar

 • sehnaz kasaplar
  sehnaz kasaplar
  E yeter ama yani solmaz da kendini iyice bişey zannetmiyorum başladı seda hanim çok simarttiniz.artık izlemek istemiyorum sizi
 • samet
  Ama gerçekden ondan ona kerhane gibi seda da cıvıtı bence Erdoğan bu programı da Temizlemeli Türkiyeyi bırak Tüm Dünyaya Ayıp bir program gerçekten genç toplumuna zararlı bir program Zaten tüm Türkiye nin Psikoloji si bozuk. Şehitler sivil insanlarımız ölüyor bunlar daha Adam olmamış şehitlere Kurban Olun ölen sivil insanlarımıza kurban olun Kapatılsın bu programm.
 • Ali
  Neslihan simarik , itiici bir kiz, evlenecek birisi asla, dusman basina
 • Turkcan
  seda sayan gibi birisine yakisir boyle programda, sevigili ugur beyin boylesi bir programda bulunmasi uzucu. ugur abi sen kaliteli insansin yakismiyor
 • Emrah Arslan
  Emrah Arslan
  Bana göre burada; Solmaz, Neslihan, Güzel, Miray, Özlem, Merve, Melek, Oğuz, Nurullah, Kaan ve Gürkan asla evlenemezler. Evlenseler bile birliktelikleri çok kısa şürer. Nurullah Solmazla asla evlenemez çünkü, Nurullah Solmaz'ın oynamasını istemiyor. Solmaz roman kızı, onu kesseler bile oynar. Solmaz'ın Kaan ile evliliği hayatta olamaz, şayet kaza ile olursa karakolda biter. Saydiğım bütün isimlerin problemleri ve takıntıları var.İyi bir uzmandan destek almaları gerekiyor ama işleri yine de çok zor. Tayfun'un karakterini çok beğeniyorum.
 • aycan
  yeter beee bu nee rezillikk ne bu aa oyun mu dön dön basa gel kaan solmaz mutlu bu nurullah neyin peşindee
 • H.hedayat
  Omur asla ask bilmiyor, bir insani yalan dolanla seviyorum demek ve baska ulkeden cagirip ve tanimak istiyorum deyip ve aileside telefondan konusup ve o kiz buraya geldikten sonra baska birine talip cikmis ki annesi talip cikarsa soz veriyorum evladliktan red ederim demisse o kiza, zaten omur gibileri ask nedir anlamaz hic. Egar baskasi ona talip ciksaydi neyse ama erkeklik bu degil. Cok karaktersizdir ve yalanci.
 • ali rıza
  Kaan sen ne yavşak birisin ya.Birazcık gurur olsa Solmazı bırakırsın.Kız Nurullahı seviyor.Bunu duydukça gördükçe pişmiş kelle gibi üste çıkmaya çalışıyorsun. Solmaz bırak şu yavşağı bundan sana koca olmaz kardeşim.Kaanın avukatı Uğurada selam.
 • ali rıza
  Babacım Babacım bu ne lan ortada hol yok yumurta yok karektersiz herif ayıp lan biraz erkek ollll