Kısmetse Olur 31 Mayıs 2016 izle

30 Mayıs

[dailygizle video_id=”k1WCRdHnTHeUtChX8fY”]

Yorumlar (8)

Tüm Yorumlar

 • Emine
  Emine Ziyaretçi
  Nur'a sana aday olan 3 erkeğide beğenmedim ve bence sende pek pozitief bakmıyorsun çünkü açık ve net bir şey hissetmiyorum diyorsun ve onlarda artık anlasınlar. Çok üstüne geliyorlar sanki sen onlara bir umut vermişsin. Baskıyla aşk ve sevgi olmaz. Sen inkar etsende kalbini yanlız bir kişi çaldı ve o da elendi. Dileğim bu sezonda olmasada 2 sezonda beraber olup bıraktığınız yerde o efsane aşkı yaşarsınız ve bixi ekran başında mest edersiniz aşkınızlan.
 • Ebulfaz
  Ebulfaz Ziyaretçi
  Melis ortama layiq deyil.ozunden cox razidir basqa qizlara baski uygulayir eleme gerekir.
 • Anonım
  Anonım Ziyaretçi
  Melis'in teyzesi kendini ne sanıyor zaten Öelis orada terör estiriyor bir o yetmiyormuş gibi birde teyzesi gelip yaşından başından ıtanmafan Cansel'e saldıroyor. Melis delisi kimden bu kötü ve ağresif davranişları almiş belli oldu. Çok ayıp koca kadın kendinden genç bir kıza bu kadsr saldırgan davranişta bulunması. Nur'un annesi en azından ağız kavgası yaptı bunun gibi saldırgan değildi ve bir sürü eleştiri aldı evdeki adaylardan. Şimdi herkes Melis'in teyzesininkini görmemezlikten gelemezler çok hsksızlık olur.
 • büşra
  büşra Ziyaretçi
  ercan gitte tşörtünü değiş rezillik diz boyu
 • Anonım
  Anonım Ziyaretçi
  Melis'in yeyzesi kendini ne sanıuor. Bunlar ailece kafayı sıyırmışlar.Sen dua et Melis'i adam yerine koyup konuşuyorlar. Şımarık sonradan görme züppeler. Kendinizi önce yetiştirin.
 • zakire
  zakire Ziyaretçi
  Yorumlarınızı katılıyorum Melis iyice haddini açtı
 • Anonim
  Anonim Ziyaretçi
  Melis'in teyzesi hem diyor ki; şiddete başvuran kendi açığını kapamak ister hem kalkıp Cansel'in üzerine yürüyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
 • Yavuz
  Yavuz Ziyaretçi
  Adnan herkeze gelince fesatlik yapıyorsun arkasından konuşyosun Melise gelince ay teyzesi söylemiş doğal birsey ya yürü ya seni seviyordum ama karekterine bayılıyordum şimdi gerçk yüzün ortaya çıktı. Birde Doğulu olacaksın o kadar oynak değil doğulular.